Hakan TOPUZOĞLU

"E-Ticaret ve Sosyal Medya Uzmanı"

Teşekkürler

 

30 Haziran 2014 , saat 21.00’da kan tahlili sonucunda kan değerlerimin oldukça düştüğünü farketmemizin sonucu olarak, 1 Temmuz 2014 tarihinde gitmiş olduğum Dahiliye muayenesi sırasında doktorum Uzm. Dr. Sami Emeklioğlu tarafından, hemen yatırılmam gerektiği bilgisiyle hastaneye yatırıldım.

30 Haziran 2014 , saat 21.00’da kan tahlili sonucunda kan değerlerimin oldukça düştüğünü farketmemizin sonucu olarak, 1 Temmuz 2014 tarihinde gitmiş olduğum Dahiliye muayenesi sırasında Uzm. Dr. Sami Emeklioğlu tarafından, hemen yatırılmam gerektiği bilgisiyle hastaneye yatırıldım.

Kan değerinin 6.6 ya düşmüş olması, mide kanaması, bağırsak kanaması, hepatit ve daha kötü birçok hastalığın göstergesi olabileceği için acil şekilde 3 ünite kan verildi. Sürekli nabız, tansiyon ve ateş ölçümü yapıldı.

Bugün yapılan kolonoskopi sonucunda, durumun korkulacak seviyede olmadığı, ilaç tedavisiyle üstesinden gelebileceğimiz ortaya çıktı. Kan değeri erkeklerde en az 13 g/dL olması gerektiği için, mevcut kanı koruyarak, bu değeri de yükseltmek üzere kan ilaçlarına da başlamam gerektiği belirtildi.

Bu 2 günlük süreç zarfında, yanımdan ayrılmayan aileme, beni arayan, Facebooktan mesaj yazan, hastaneye gelerek ziyaret eden tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma ve Melikgazi Hastanesi personeline teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca, elimden geldiği kadar işlerin aksamaması için çaba sarfet etmiş olmakla birlikte, istemeyerek işini aksattığım müşterilerimden de bu vesile ile özür diler, sevgi saygılarımı sunarım.

3 Temmuz 2014 tarihi itibariyle, normal şekilde çalışmama devam edeceğimi bildirirmekten mutluluk duyarım.